Cosmic Health to twoje codzienne źródło niebieskich porad-z akcentem wellness.

Cosmic Health to twoje codzienne źródło niebieskich porad-z akcentem wellness.

Kultywuj, aby sposób myślenia

Zanim ustanowisz swój cel, jakim jest stworzenie produktywnego środowiska, wierzenie, że możesz to zrobić, jest kluczowe-i Knapp zgadza się.

„Chodzi o kultywowanie modyfikowania myślenia Uznanie, że jest to proces, który koncentruje się na dużym obrazie, mówi. Wyzwanie polegające na ustaleniu celów i utrzymywaniu kroku organizacji jest w rzeczywistości proste, ale nie zawsze łatwe.

Aby pomóc Ci zmotywować się do rozwiązania projektu organizacji, możesz przeczytać na temat wskazówek dotyczących odłożenia (jak te! Lub Ten poręczny przewodnik organizacji domowej) i zacznij zbierać zapasy. Zacznij od zaopatrzenia w nowoczesne kosze i inne pojemniki, które dadzą szanse i kończą wyznaczony dom, pomagając zmniejszyć bałagan.

Edycja domu: łatwy przewodnik po odrzucaniu i organizowaniu domu z funkcją i stylem (w miękkiej oprawie) – 10,00 $ Sklep teraz Better Homes & Amp; Gardens Poly Rattan Storage z wyciętymi uchwytami-13,00 $ Sklep teraz

2. Kategoryzuj widoczne i zamknięte przedmioty

Gdy Twoim celem jest minimalizowanie rozproszenia w Twojej przestrzeni, pomocne jest zastanowienie się, jakie przedmioty chcesz być widoczne i dostępne do codziennego użytku, a które przedmioty mogą być lepiej dostosowane do przechowywania W szufladzie lub szafie.

, ale nie bierz tego jako zaproszenia do wepchnięcia wszystkiego w szafie i zamknięcia drzwi (celem jest prawdziwa organizacja, pamiętasz?). W ramach tego procesu zwiększania produktywności będziesz chciał również sortować swoje mniej widoczne przestrzenie.

„Wyciągnij wszystko, wyłóż to, grupa tak jak z podobną Widać wszystko, co jest w kolejce, mówi. [Dla] szaf, odzież grupowa według sezonu, stylu, długości i tego, do czego idziesz. Teraz nadszedł czas, aby edytować, przekazać, odsprzedać. ”

Jeśli przestrzenie przechowywania wymagają aktualizacji, wybierz nowoczesną sześciokrotną komodę i złapać modułową półkę dla godnych wyświetlania kolekcjonerów.

Baxton Studio Fella Mid-ste-wieczna nowoczesna dwukolorowa komoda dębowa i szarego drewna 6-szuflada-224,00 $ sklep teraz lepsze domy i amp; Organizator przechowywania ogrodów 4-cube, naturalny-45,00 $ sklep teraz

3. Świętuj swoje cele

Zakładanie porad organizacji, planowanie czasu na zakupy i zasięg sprzedaży online, aby podnieść dom, wystarczy, abyś poczuł się przytłoczony. Zamiast patrzeć na każdy krok naprzód, ciesz się małymi zwycięstwami po drodze.

Knapp’s Pro Tip: Utwórz ścianę, w której możesz zamontować wszystkie swoje osiągnięcia. „Nazywam to ścianą sławy”, mówi.

Aby zrobić własne, zacznij od dodania zabawnej tapety ze skórką i stadą do ściany akcentującej. Następnie rozłóż okrągłe lustro ścienne i dołącz odręczne notatki i zachęcające wiadomości, abyś czujesz się celebrowany za każdym razem, gdy patrzysz w lustro.

Drew Barrymore Flower Home Vintage Floral Pink Peel & amp; Tapeta Stick – 69,00 $ Sklep teraz tkane ścieżki 20 Naturalne drewno okrągłe lustro ścienne – 65,00 $ Sklep teraz

4. Ustaw termin

W porządku (reorganizacja jest w końcu procesem), ale Knapp nadal zaleca ustanowienie realistycznego terminu na ukończenie projektu. „Połóż ciężką datę w kalendarzu i trzymaj się go, mówi Knapp. Nie pozwól, aby rzeczy były przez dłuższe niż dwa tygodnie.

Podanie zdefiniowanego okresu pomoże Ci zachować odpowiedzialność, ponieważ bądźmy szczerzy – te rodzaje projektów są zbyt łatwe do zniesienia na kolejny dzień. Sztuczka, by pomóc sobie na zdobycie tempa? Zacznij od najsilniej handlujących obszarów w domu, niezależnie od tego, czy jest to Twoja przestrzeń z pracy z domu, kuchnia, czy twoje wejście. Opinia, „świetna dla obszaru kropli” i pomocna, gdy próbujesz zmniejszyć momenty „gdzie są moje klucze”. Kolejnym z jej przedmiotów są małe wózki do przechowywania na kołach, które pozwalają je przenosić na podstawie twoich potrzeb. A przy całej tej organizacji Intel będziesz w mgnieniu oka na produktywność. -51,00 $ Kup teraz

Chcesz więcej niezbędnych zasad i inspo? Sprawdź noworoczny sklep Walmart, aby uzyskać wszystko, czego potrzebujesz, aby w tym roku zasilać swoje cele odnowy biologicznej.

Najlepsze zdjęcie: Getty Images/Mint Images

Tagi: pomysły na organizację Scaries niedzielne – lub zjawisko doświadczania podwyższonego poziomu lęku, gdy przeżupasz myśl o powrocie do pracy pod koniec weekendu – jest niestety dość powszechnym wrażeniem. Ankieta przeprowadzona przez ponad 1000 pracujących Amerykanów, przeprowadzonej przez platformę skoncentrowaną na sniecie sędziego sędziego, wykazało, że 81 procent respondentów zgłosiło odczuwanie niedzielnych przerażników. Ale całkowicie możliwe jest nauczenie się radzenia sobie z niedzielnymi przeszywkami, co jest ważne, zarówno dla ochrony świętego czasu osobistego z dala od pracy, jak i za nie budowanie nadmiernego stresu na to, co może przynieść tydzień.

Warto również zauważyć, że można doświadczyć wrażeń niedzielnych przerażników, czy tydzień pracy rozpocznie się w poniedziałek. „Kiedyś byłem pielęgniarką, więc nie była to nawet niedziela – to było każdego dnia, kiedy musiałem iść do pracy”, mówi Dora Kamau, praktyka uważności i medytacji oraz gospodarz Sunday Scaries przez Headspace Podcast . „Kiedy udajemy się na nowy tydzień, wchodzimy do czegoś, czego nie doświadczyliśmy wcześniej, i jest tak duża niepewność, która może się pojawić.”

„Kiedy udamy się do nowego tygodnia, my” Wprowadzanie czegoś, czego nie doświadczyliśmy wcześniej, i istnieje tak duża niepewność, która może się pojawić. ” —Dora Kamau, ekspert od uważności

Ale tak nie jest. Nasze dobre samopoczucie może skorzystać z zmniejszenia lęku wywołanego przez to, co możemy kontrolować-podobnie jak energia, którą wnosimy na początek nowego tygodnia pracy. Kamau dzieli trzy wskazówki, jak skutecznie radzić sobie z niedzielnymi szarobami, aby zachować zdrowie psychiczne i energię.

Powiązane historie Otrzymywanie seksu oralnego może wydawać się naprawdę dobrze – z operacyjnym słowem, które można. Oprócz potencjalnie nietypowej techniki partnera istnieje wiele innych czynników, które mogą obniżyć wrażenia z orgazmicznego do niezręcznego (lub, yikes, nawet niższy do wręcz okropny). Ale teraz jest na rynku produkt, który twierdzi, że oszczędzają seks oralny przed prehibitorami przyjemności, takimi jak zarysowiste włosy na twarzy, suche usta lub stres bałaganu, jeśli jesteś na okresie lub podczas gry analnej: bielizna Lorals.

„Lorals to jednorazowe, ultra-rozrywkowe, ultracienne lateksowe majtki, które maksymalizują przyjemność, komfort i zabawę”, mówi Sex Educator i LGBTQ+ Melanie Cristol, założycielka i dyrektor generalny Lorals. „Zaprojektowane są, aby zapobiec kontaktowi skóry i przeniesienia płynu” podczas aktów seksualnych, takich jak cunnilingus, analingus, nożyce, palce odbytu, palce pochwy i suche, mówi.

Zasadniczo

Zasadniczo

, Lorals (25 USD za paczkę 4) to Lovechild of Lingerie i Dental Tamy. Zapory dentystyczne są, jako przypomnienie, prostym arkuszem wykonanym z lateksu lub nitrylu, które mogą być trzymane nad srom lub odbytem podczas Cunnilingus lub analingus, aby zapobiec wymianie bakterii wywołujących zakażenie, a tym samym zmniejszyć ryzyko choroby przenoszonych drogą płciową i infekcji jelitowych. W rzeczywistości samym powodem, dla którego Cristol twierdzi, że stworzyła Lorals, było zaoferowanie bez rękawiny odmiany zapory dentystycznej. „Chciałem, aby ludzie z chorobami przenoszonymi drogą płciową mogli mieć tyle ustnych, ile chcą za pomocą bariery, która sprawia, że ​​czują się seksownie”. [Nota redaktora: W momencie publikacji Lorals nie został jeszcze zatwierdzony FDA jako metoda barierowa zapobiegania STI. Cristol przewiduje, że do końca roku zostanie przyznana zgoda.]

„Chciałem, aby ludzie z chorobami przenoszonymi drogą płciową mogli mieć tyle ustnych, ile chcą za pomocą bariery, która sprawia, że ​​czują się seksowne . ” —Melanie Cristol, założyciel i dyrektor generalny Lorals

Chociaż nie jest jeszcze oficjalnie zatwierdzony do używania zapory dentystycznej bezpiecznej seksu, istnieje wiele innych powodów, aby zejść z bielizną Lorals. Po pierwsze, rozwiązują wspólne wyłączenia związane z grę ustną, takie jak samoświadomość wokół zapachu lub smaku, mówi pedagog seksu Kait Scalisi, MPH, założyciel Passion by Kait, platforma zaprojektowana, aby pomóc ludziom odkryć, co przynosi im przyjemność. „Mogą również pomóc w zapobieganiu spalaniu brody, dysforii płciowej, bólu miednicy i nadwrażliwości, aby ułatwić doświadczanie przyjemności podczas seksu oralnego.”

Powiązane historie powiązane Cosmic Health to twoje codzienne źródło niebieskich porad-z akcentem odnowy biologicznej. Astrolog Jennifer Racioppi patrzy na gwiazdy, aby dowiedzieć się, co czeka na tydzień, jeśli chodzi o jedzenie, fitness, sen, seks i wiele innych. Zobacz wszystkie

z 2021 r. Jedną czwartą drogi, a Księżyc zanikał, tydzień nadchodzący stanowi potężną okazję, aby się ze sobą sprawdzić i ocenić, jak sobie radzisz i jak myślisz o postępach w tym roku. Nie zapomnij, Baran, znak i sezon, w którym się obecnie znajdujemy, jest pierwszym znakiem zodiaku, więc na stole jest nowy start.

Mimo to ze słońcem, Wenus, I ERIS w Baranie, nakładając kwadrat do Plutona w Koziorożcu, ważne jest, aby kopać głęboko i zadawać sobie pytanie, gdzie rozdasz swoją moc, a co ważniejsze, jak możesz ją odzyskać. I o to prosi tydzień nadchodzący: odzyskanie władzy.

Waning Moons zaprasza nas do uwolnienia się i wyzwolenia z przeszkód, które ograniczają wyraz naszej prawdy. Wzywają nas, aby spojrzeć na to, co blokuje nasz kierunek do przodu i wybierają to, czego potrzebujemy, aby poddać się, aby stać się bardziej zgodni i dostosowani do prawdy naszej duszy. Właśnie tego chce dla nas niedzielny kwarta Księżyc w Koziorożcu; Aby ocenić nasze życie, nazwij to, co już nie działa, a następnie wykonaj pracę, aby dokonać zmiany. Nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza ponieważ o 6:02 rano ET, 4 kwietnia w 15 °, słabnąca kwadracie księżyca kwadratowa wściekli w Baran Perfects.

Księżyc Square Wenus i The Sun Transit wskazuje, że Transit Transit Będziemy musieli zrobić emocjonalny kompromis. Jednak Merkury, teraz w Baranie, rozpala naszą koncentrację na sobie – i prosi nas o poruszanie się w kierunku naszych pragnień, celów i marzeń – bez kompromisu. Tutaj leży konflikt. Musimy współpracować z innymi, jednocześnie zajmując się naszymi priorytetami niezmiennymi.

powiązanymi historiami Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie nigdy nie zwróciłeś zbyt dużej uwagi na swój typ stopy podczas wyszukiwania nowych butów. Trzeba przyznać, że pierwszą rzeczą, jeśli podoba mi się styl i kolor, ale wiem, że ważne jest, aby poznać twój typ stopy, aby zapobiec bólu stóp i obrażeniom. Aby pomóc ci ustalić, jak określić https://harmoniqhealth.com swój typ stopy, a na mocy, które buty powinieneś nosić, Miguel Cunha, DPM, założyciel Gotham Footcare zlokalizowany w Nowym Jorku, podzielił się z nami bardzo łatwą i głupotą napiwkiem.

Jak określić swój typ stopy i jakie buty powinieneś nosić

Aby określić swój typ stopy, spójrz na podeszwy pary zużytych butów, mówi dr Cunha. Wynika to z faktu, że wzór zużycia ilustruje, gdzie gromadzisz największy nacisk podczas chodzenia, wyjaśnia. Ludzie, którzy wymawiają, twoje stopy toczą się do wewnątrz, zauważą, że ich buty wyglądają najczęściej noszone po wewnętrznej stronie każdego buta.

Pronatory mogą również odczuwać ból i urazy, takie jak zapalenie powięzi podeszwy, zapalenie ścięgien Achillesa, szyny goleniowe i szyny goleniowe i Wewnętrzny ból kolana, z powodu anatomii stopy, mówi dr Cunha, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że nosisz but, który właściwie wspiera twoje stopy lub but. , jeśli twoje buty wyglądają na bardziej zużyte na zewnątrz, twoje stopy supinują (wychylone na zewnątrz). Ludzie, którzy często kręcą kostki lub mają zewnętrzny ból kolana, zwykle są supinatorami, ponieważ mają wyższe łuki i [ich stopy] toczą się na zewnątrz. A jeśli twoje buty są równomiernie zużyte, masz neutralny typ stopy, ponieważ rozkład ciężaru jest równy na stopie, wyjaśnia dr Cunha. W obu tych przypadkach powinieneś szukać neutralnego lub amortyzującego buta.

Następnym razem, gdy wejdziesz do sklepu obuwniczego lub przeglądasz online, pamiętaj, aby najpierw rozważyć swój typ stopy, a styl drugie. Zapytaj przedstawiciela handlowego, które style butów są najlepsze dla typu stopy, lub pamiętaj, aby spojrzeć na opis stylu online przed dokonaniem wyboru, aby zapewnić, że twoje stopy są obsługiwane i pozostać bezbolesne.

Powiązane historie Uwielbiam (jak uwielbiam) wyrzucając długopisy żelowe, chwytając zapasową podkładkę notatki i kodując kolory powtórzeń, zestawy i obwody moich treningów. Istnieje tak wiele sposobów na ustrukturyzowanie schematów ćwiczeń. Wypróbowałem metodę 5-4-3-2-1, treningi drabinowe, szkolenie interwałowe sprintu-i lista jest długa. Ale jedno spojrzenie na rutynę treningową Navy Seal pokazuje, że trening piramidy to kolejny, który muszę dodać do mojej listy rzeczy do spraw fitness.

Jak sama nazwa wskazuje, ten wzór struktury treningu siłowego polega na osiągnięciu szczytu umiejętności fizycznych. Blog Ujęcie adrenaliny wyjaśnia, że ​​pieczęci marynarki wojennej używają treningu piramidy, aby stać się silnym pompkami, podciągnięciami i opcjami, ale nie dotyczy to ściśle dla górnej części ciała. Możesz go użyć do pracy dowolnej – lub każdej! – Muscle Group. Krok pierwszy? Zapamiętywanie tajników treningu. Zróbmy to.

Jak zbudować trening treningowy piramidy

W szkoleniu piramidy jest 10 poziomów. Każdy poziom dyktuje, ile powtórzeń pompek, podciągnięć i opcji (lub wybranego trio ruchu) musisz zrobić. Musisz przypisać 1, 2 lub 3 powtórzenia do każdego ćwiczenia, a następnie pomnożyć każdy z poziomu (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10) liczba powtórzeń. Ostatecznie celem jest osiągnięcie poziomu 10, a następnie powrót do pierwszego poziomu, ale upewnij się, że zaczniesz. Jako przykład, użyjmy tradycyjnej trifecta Marynarki Wojennej:

powtórki na ruch podciągania = 1 powtórzenie x [liczba poziomu] Push-up = 2 powtórzenia x [liczba poziomów] Set-upy = 3 powtórki x [liczba poziomu]

Zrób matematykę, a otrzymasz …

Powiązane historie Jest dużo miejsca na ulepszenie, kiedy przychodzi do opakowania pasty do zębów. Ściśnięcie rur, aby wydostać się z każdego ostatniego kawałka, jest denerwujące. I chociaż rurki są teoretycznie recyklingowe, lokalna instalacja recyklingu prawdopodobnie nie może ich przetworzyć. Z drugiej strony tabletki pasty do zębów często występują w opakowaniu bez plastiku i nie jest wymagane ściskanie. Dds, DDS, dentysta kosmetyczny, mówi, że są wspaniałą alternatywą dla twojej higieny jamy ustnej i środowiska.

Jedną z wielkich rzeczy w tabletkach pasty do zębów jest to, że ogólnie jest mniej odpadów, mówi dr Field. Polecam unikanie opakowań, które nie są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu lub nie jest w stanie zostać poddanych recyklingowi. To znacząco pokonuje zalety tabletek pasty do zębów.

tabletki pasty do zębów są również świetne, ponieważ nie wymagają wody, aby zacząć. Możesz po prostu umieścić tablet w ustach i żuć go, mówi dr Field. Gdy tablet miesza się z śliną, tworzy trochę pianki w ustach. Następnie możesz użyć mokrego szczoteczki do zębów do szorowania zębów, płukania, a następnie wszyscy jesteście ustawionymi.

Powiązane historie 26 listopada Światowa Organizacja Zdrowia (która) uznała wariant Omicron SARS-COV-2 (wirusa powodującego Covid-19) wariant niepokoju. Jednym z efektów obecności Omikronu na rosnącej liście krajów, w tym w Stanach Zjednoczonych, jest pytanie, czy bezpieczna jest obecnie podróż.